Skip to main content

Антикорупційне законодавство


НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

  • Конституція України від 28 червня 1996 року 28.06.1996 № 254к/96-ВР

ЗАКОНИ УКРАЇНИ

КОНВЕНЦІЇ

  • Кримінальна конвенція про боротьбу з корупцією (ЕТS 173) від 27 січня 1999 року
  • Цивільна конвенція про боротьбу з корупцією від 4 листопада 1999 року
  • Додатковий протокол до Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією (ЕТS 191) від 15 травня 2003 року
  • Конвенція ООН проти корупції від 31 жовтня 2003 року

ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗИ НАДС

НАКАЗИ НАЗК

Повідом про корупцію

Шановний відвідувачу!

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками КНП «Міська дитяча лікарня№5» ХМР за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною та має фактичні дані, що можуть бути перевірені (докази), Ви можете повідомити одним з нижче зазначених каналів комунікації

  • поштова адреса: 61099, м. Харків, вул. Каденюка, 43, (з позначкою «Про корупцію»);
  • e-mail: anticor_hdml-5@ukr.net

Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», конкретною уповноваженою особою з питань запобігання корупції, що належать до сфери його управління, які можуть бути перевірені.

Якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам Закону України «Про запобігання корупції», його подальший розгляд здійснюється у порядку, визначеному для розгляду звернень громадян.

Повідомлення також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретного працівника підприємства та містить фактичні дані, підкріплені доказами, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Звертаємо увагу, що повідомити про факт корупції можна також через Єдиний портал повідомлень викривачів, що створено НАЗК. Портал – це один з інструментів реалізації антикорупційної політики, створення якого передбачено Законом України «Про запобігання корупції» та Державною антикорупційною програмою на 2023-2025 роки. Портал пропонує вибір – анонімно подавати повідомлення чи із зазначенням інформації про себе. Кожному гарантується право на конфіденційність. Однак, якщо особа здійснила повідомлення анонімно, вона не може претендувати на винагороду, а також не може користуватися статусом викривача.

Перейти до вмісту